Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2020-01-31

Sandra Dumroc

Złote skrzydło i El-Azar - Zapis 42

Sen z 30.01.2020

Widziałam skrzydło, ale to nie było zwykłe skrzydło, bo przypominało "skrzydełko panierowane".

Skrzydło było ze złota o fakturze samorodka, dokładnie widziałam, że nie miało gładkiej powierzchni, ale też nie miało wtrąceń innych metali czy przebarwień, pięknie i świetliście błyszczało. Skrzydło było w pozycji lekko opuszczonej, nie miało typowych piór a tylko jakby nacieki z tego złota (to wyglądało tak, jakby złotem oblał kości czy szkielet i to złoto jak spływało, uformowało mocno pofalowaną dolna krawędź). Skrzydło było prawe, bo wiedziałam, że coś jest zwrócone do mnie przodem i pojawiło się słowo.

Obudziłam się cała zlana potem i pomyślałam, że jestem chyba przeziębiona i słaba i stwierdziłam, że zapamiętam, bo nie chciało mi się zapisać tego słowa.

Ale obudziłam się drugi raz po 4.00 i już zapisałam słowo "EL-Azar", ale od razu mówię, nie wiem, czy to jest to słowo od skrzydła.

W drugim śnie byłam w swoim domu, do mojej córki (12/3) przyszli dwaj chłopy i poprosili, czy może się z nimi bawić, pozwoliłam. Bawili się przy stawie, upomniałam ich, żeby uważali i nie wpadli do tego stawu, bo jest głęboko, ale oni normalnie chodzili po wodzie, tylko stopy mieli zanurzone, wiek tego towarzystwa to pięciolatki. Ja robiłam jakieś fikołki na dywanie rozłożonym na trawie i miałam spódnicę, a nie miałam majtek, ale robiłam to tak sprytnie, że nic nie było widać, pomimo tego jakaś baba się oburzyła, że nie noszę bielizny. Później znalazłam się w kościele, pracowałam tam, jak wchodziłam do świątyni, to powiedziałam osobie towarzyszącej że, w lesie, który widać na horyzoncie, jest stara magiczna kapliczka, do której można się dostać po starej kładce przez rzekę i że chcę tam później iść.

Uklękliśmy (to był już mój brat) i chyba modliliśmy się, widziałam jakieś sianko przed sobą i nagle pojawiła się Lucyna i zaczęła mnie obrażać, miała nawet chyba mikrofon, żeby wszyscy to słyszeli. Wstałam i wyszłam, przed drzwiami świątyni był drugi mój brat i mówię, że w takich warunkach nie będę pracować. Wtedy on złapał swoją żonę (chyba była w zmowie z Lucyną) za ucho i tak ją ciągnął przez cały parking do samochodu. Ona cały czas jęczała, a ten prowadziła ją za ucho jak osła.

Sandra Dumroc

Komentarze: 6

1. "EL-Azar" pewnie sprawdzałaś... • autor: (2020-02-02 18:26:41)

"EL-Azar" pewnie sprawdzałaś to słowo. ...... El = Bóg Bóstwo. tu skłaniał bym się do wersji semickiej. a to ze względu na tą skrzydło podobną bryłę złota.
Azar = przypadek, przeznaczenie.
Razem daje nam to;
                                  1 - przypadkowe bóstwo 
             lub                2 - Bóstwo losu.
ot takie moje krótkie spojrzenie .....

[foto]2. Siła Losu • autor: Hazar /Sandra Dumroc (2020-02-02 18:48:12)

Wczoraj jej doświadczyłam na własnej skórze, mam 4 szwy na twarzy, to mógł być sen  ostrzegający.

3. 4 szwy na twarzy. ...... • autor: (2020-02-02 22:26:24)

4 szwy na twarzy, to mógł być sen  ostrzegający............ myślę że nie tylko ten sen ale i te cztery szwy na twarzy  są bardzo ostrą wskazówką. świadomie piszę wskazówką a nie ostrzeżeniem . ...... 
Zastanowił bym się w tym momencie nad stosunkiem Twego "Ja" do Twego ciała...... 
...... jeśli chodzi o mnie. To oceniam sny raczej intuicyjnie... a przy ocenie symboli posiłkuję się rozmowami z moją przyjaciółką.
... ale w tym przypadku porównał bym więcej snów (ich przekazów) z przebiegiem zdarzenia związanego z tymi szwami.......
Myślę że coś wyższego chce Ci wskazać na jakąś przeszkodę w Twej psychice. Która (ta przeszkoda) nie pozwala Ci na jeszcze szersze i głębsze widzenie "Świata"........

4. El azar • autor: Ylvaluiza (2020-02-03 16:14:29)

Zdaje się, że el azar oznacza też szansę, przypadek, "na chybił trafił" - może powinnaś kupić los? Eleazar zaś to inaczej Łazarz, imię biblijne. 

[foto]5. Już wygrałam życie • autor: Hazar /Sandra Dumroc (2020-02-03 17:23:07)

Po sobotnim wypadku zostanie tylko blizna a mogłam już się nie podnieść . Podświadomie już wiedziałam o tym parę godzin wcześniej, bo jak jechałam do pracy to zamiast do torebki książeczkę sanepidowską, schowałam do szuflady.Na miejscu portier pierwszy raz od pół roku sprawdzał czy mam aktualne badania, jeśli bym jej nie miała, nie wpuścił by mnie na obiekt. 
Zadziwiający splot okoliczności, jak wracam pamięcią do tego zdarzenia. 
Ślepy los. 

6. Już wygrałam życie........ • autor: (2020-02-03 18:54:25)

Ślepy los. ........ nie przypuszczam aby los był ślepy ..... wręcz przeciwnie..... ....... To My jesteśmy ślepi!......  .........................
.........Już wygrałam życie.......... ????? .......... nie myślę abyś je miała przegrać właśnie teraz. ........ spójrz na to wszystko trochę szerzej ....... ......przegrywamy je najczęściej idąc dalej z zamkniętymi oczami.. itd...
...."powinnaś kupić los"..... akurat tego Losu nie da się kupić w kiosku.... 
....A Łazarz dobre skojarzenie ...... on ale......itd.