PrzejdĽ do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2011-05-22

Akalaramaga

Zdjęcia dziewczynki

Weszłam do pomieszczenia, gdzie jak±¶ dziewczyna dala mi aparat fotograficzny. Miałam robić zdjęcia dziewięcio, a może dziesięcioletniej dziewczynki, która rozbierała sie w pokoju na przeciwko. W małym pokoiku obok tamtego rozbierał sie gruby mężczyzna z brod± (zwykły facet w typie Tomasza Nałęcza). Dziewczyna obok mówiła, że mam poczekać, aż dziewczynka zacznie sie bawić, on wtedy podejdzie i zrobię im zdjęcie. Nie bardzo rozumiałam cala sytuacje. Dziewczynka rozebrała sie, ale szybko ubrała sie z powrotem. Nie udało sie zrobić zdjęcia. Poszłam i namówiłam j±, żeby sie znowu rozebrała. Zrobiłam jej kilka zdjęć. Miała tatuaż, jakby zadrukowane pół ciała, ciemne litery. Pamiętam jedno ze zdjęć, gdy odbiegała odwrócona do mnie tyłem. Obok była jak±¶ inna dziewczynka, z która sie bawiła. Potem rozmawiałam z tym tłu¶ciochem, który okazał sie być jakim¶ duchownym (jakby pastorem? Guru? Doradc±? Raczej nie księdzem.) Rozmawiałam też z dziewczynk±. Spytałam j± czy bardziej wstydzi sie być naga, czy patrzeć na nagie ciała innych. Powiedziała, ze bardziej wstydzi sie być naga. Ja powiedziałam, ze bardziej wstydzę sie patrzeć na nagie ciała innych. Skończył mi sie film w aparacie. W ostatniej migawce chyba zobaczyłam swoje zdjęcie. Poszłam do dziewczyny, która mi dala aparat. Ona pokazała mi zdjęcia, ale nie te, które zrobiłam tylko z wcze¶niejszej sesji, która tez chyba robiłam. Byłam na niej ja sama, w jakich¶ dziwnych, dużych okularach.

zapisałam 28.04.2004

Akalaramaga

Komentarze: 1

[foto]1. Pół ciała zadrukowane • autor: Wojciech JóĽwiak (2011-05-23 17:13:18)

Najważniejszym elementem tego snu wydaje mi się to zadrukowanie nagiego ciała tamtej dziewczynki do połowy.
Zadrukowanie, zapisanie do połowy...
To się kojarzy z jakim¶ procesem doprowadzonym do połowy. Przerwanym w połowie. Czyżby chodziło - poprzez nago¶ć - o seks? Albo seks to taki tylko pretekst, chodzi o innych proces życiowej edukacji, dojrzewania? Że masz poczucie, że Twoje "dojrzewanie do dojrzałosci" w jakiej¶ dziedzinie zatrzymało się w połowie?
Też możliwy w±tek szukania jest taki, że w wieku 9 - 10 lat u Ciebie co¶ się zaczęło dziać, co¶ duchowo-rozwojowego (guru!), co zostało przerwane w połowie i teraz w tym ¶nie domaga się kontynuacji, odnowienia, pój¶cia dalej?