Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2015-06-12

Nes W. Kruk

ZAD - Crazy Horse


  1. I am a founder of your line / kru kru kru (wokal, google translator)
  2. Sacrum Amore Morti (wokal)
  3. Crazy Agien (drumla)

Do pobrania – tutaj.

Zbiór składający się tylko z trzech utworów, z czego trzeci (drumla) pochodzi ze zbioru "Kruczybor" (jeszcze niepublikowany).

Gra słów w pierwszym utworze - pozwoliłem sobie dodać sampel, w którym guglowy automat translatora kruczo deklamuje słowo "crew" (załoga). 
Nes W. Kruk

Komentarze: 2

1. świetne • autor: (2015-06-13 13:34:08)

Bardzo mi się podoba. Momentalnie mnie przeniosło! Przypomniało mi się, że jak byłam mała to podłapywałam często jakieś słówka i je ciągle śpiewałam. Inne dzieciaki przyłączały się do tego i tak np. staliśmy uczepieni bramy wjazdowej i patrzyliśmy się w dal, na pola, gdzie były tory kolejowe. Jeździły pociągi, a my monotonnie zawodziliśmy-towarowy,osobowy, towarowy, osobowy..., w takt...

Dzięki za to, że się dzielisz tutaj:)

[foto]2. dziecięce magiczne rymowanki • autor: Nes W. Kruk (2015-06-21 14:35:27)

Fajnie, że działa nie tylko na mnie. :)
W świecie dzieci jest magia, której dorośli nie pamiętają - zabawa słowami, dźwiękami, wyobraźnią, naturalnie, bez profesjonalizmów i innych izmów.
Pokazałem beatbox "smartfonowy" dorosłym i dzieciom. Dzieci podłapały od razu. Dorośli nie. Być może dlatego, że dla dzieci to zabawa...

Np dzieci mojej siostry... ;)

https://youtu.be/nOw8JV3xYhQ - Klaudia sama tworzyła dźwięki i je miksowała.
https://youtu.be/oXUJLsgWScY - Kacper jest wrażliwy na dźwięki i od urodzenia ma problem ze słuchem (nosi dwa aparaty słuchowe).

Będzie więcej. :)