Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2015-05-10

Kahuna

Wyprowadzka i zmiana warstwy wierzchniej

To były dwa sny podczas dwóch nocy, noc po nocy. Pierwszy wydał mi się zupełnie nieważny, dlatego nie napisałem o nim. Drugiej nocy zdarzył się jednak sen, jakby dopełniający.

Byłem na jakimś podwórku. Wyrzucałem "śmieci" z budynku. Śmieci w stylu: drzwi, deski, stare sprzęty. Pakowałem to do ciężarówki. Wrzucałem z rozmachem na pakę wozu te wszystkie stare sprzęty. Kolejny sen - trafiłem do sklepu z ubraniami. Byłem nagi. Wszedłem i po prostu chciałem się ubrać w coś, co było całkiem nowe. Ludzie patrzyli dość zdziwieni, a ja najzwyczajniej w świecie wybierałem... Pierwszą  wybraną "warstwą wierzchnią" były bokserki.

Kahuna

Komentarze: 3

[foto]1. Symbolika i odczucia • autor: Kahuna (2015-05-10 19:54:48)

Znając już troszkę symbole, które pojawiają się w moich podróżach sennych pokuszę się o próbę zrozumienia snu. Pomaga mi także to, że wiem co się wydarzyło w moim życiu. Gdzie byłem i gdzie jestem.
Dom, ciężarówka, starocie - dalsze porządki wewnętrzne. Pracuję nad sobą jak nigdy wcześniej. Wyrzucam niepotrzebne graty. Rozmach i siła którą wkładam w te porządki mogą wskazywać na to, że widzę zmiany i entuzjazm jest wszechobecny. Co do nagości i sklepu odzieżowego. Zrzuciłem stare powłoki, stare przyzwyczajenia i myśli. Ubieram się od nowa. Jestem na początku tej drogi (stąd pewnie ubrałem na razie tylko bokserki)

[foto]2. A zdziwienie ludzi • autor: Radek Ziemic (2015-05-17 22:50:45)

również jest realne? Tzn. również ma swoje realne odpowiedniki?

[foto]3. Zdziwienie ludzi • autor: Kahuna (2015-05-18 06:28:45)

Jeśli mówimy o bieganiu na golasa po ulicach to nie :-). A na poważnie. Zdziwienie połączone z ciekawością gdy opowiadam o mojej przemianie po ceremonii z Ayahuascą. Tak, to jest bardzo realne.