Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2011-08-02

Katarzyna Urbanowicz

Wszywka w ciało

We śnie poczułam ból i rozpłatanie mojego ciała na dwie części. Potem ktoś między moje dwie połówki wszył jakieś inne ciało, chyba zwierzęce, może małpy, jak mi się wydawało.
Potem ta "wszywka" zaczęła kierować moim ciałem. jego ruchami - ale myśli zostawały moje.
Pojawił się wówczas mój przyjaciel (nie istniejący w realu)i zaczęliśmy rozważać jak będziemy razem spać we dwójkę z tym zwierzęciem. Doszliśmy do zgodnego wniosku, że należy wszystko z powrotem rozpruć i zszyć bez wstawki. Przy pruciu brzucha obudził mnie ból - realny

Katarzyna Urbanowicz

Komentarze: 2

1. uzupełnienie • autor: kasia (2011-08-02 15:47:45)

W małym butiku w miejscowosci wypoczynkowej, gdzie byłam właścicielka sklepu zszywała torby z dwóch kawałków filcu grubym ściegiem "na okrętkę". W przerwach zajecia wróżyła klientom za pomoca run. Mojej znajomej wywróżyła jakiś niesamowity przewrót w życiu. Możliwe, że to zszywanie, "przenicowanie życia" odezwało się we śnie

[foto]2. Zmiany tagów • autor: Wojciech Jóźwiak (2011-08-04 08:06:39)

Kasiu_U! Twój sen oczywiście należy do tagów "ingerencja w ciało" i "operacja", które dodalem. (Zastanawiam się, czy tych dwóch tagów w ogóle nie połaczyć w jeden.)
Hasła "wszywka" i "rozprucie" są mylące, bo każdy pomyśli, że chodzi o szycie, krawiectwo, a w śnie to są koszmarne operacje na ciele. Usunąlem tamte tagi i dodałem zamiast nich "rana".
~Wojtek