Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2012-10-15

Kahuna

Winda i znowu cyfra 4

Sen krótki, jak to w przypadku moich snów o windach. Stary budynek, stara winda. Już wchodząc do windy wiedziałem, że to sen. Wszedłem. Wcisnąłem 4. Stanąłem przy tylnej ścianie i czekałem aż winda przejedzie to 4 piętro (nie było więcej). I tak się stało. W poprzednich snach zaczął pojawiać się ktoś kto mnie chronił. Mężczyzna. Tym razem Go nie było. Nie było potrzeby. W windzie wiedziałem, że nic złego mnie nie spotka. Że to jest sen. Stałem w zamkniętymi oczami, z głową pochyloną mocno w stronę klatki piersiowej i mostka. Mimo to, że miałem zamknięte oczy widziałem windę. Widziałem drzwi, widziałem jak cała się trzęsie, jakby wściekła o to, że nie ma już na mnie wpływu. Wysiadłem z windy, zbiegałem po schodach, przewracając suszarki z praniem które były ustawione na schodach.

Kahuna

Komentarze: 2

[foto]1. Prośba o jakiekolwiek sugestie • autor: Kahuna (2012-10-15 22:57:24)

Witajcie
nie robię tego często, ale tym razem postanowiłem poprosić o Wasze domysły. Bardziej chodzi o powtarzający się motyw "czwórki" w snach. Samo świadome śnienie i winda, i moja postawa - wyzwoliłem się od czegoś, brak opiekuna i świadomość, że nie jest już potrzebny (w tym dobrym znaczeniu) świadczy, że jestem na coś gotowy. Że mogę już sam radzić sobie w innych wymiarach (choć jak znam Jego, gdy będzie się działo coś złego pojawi się z pomocą). Ale ta "4". O co chodzi?

[foto]2. Czwórka • autor: Alexandramag (2012-10-16 10:25:05)

Kahuna, wydaje mi się, że ta czwórka dotyczy pracy. Przeanalizuj liczbę cztery w numerologii, poczytaj na ten temat.
Tutaj dziwne jest to, że dostajesz się na czwarte piętro, czyli masz wywyższenie(droga do nadświadomości). Ale wszystko jest stare, czyli brak przejrzystości w działaniu, a później świadomie zbiegasz z powrotem z tych pięter w dół, czyli szybko przechodzisz do świadomości.
Ja w swoich snach ostatnio mam często liczbę dwa i dwadzieścia.