Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2014-02-16

Teresa Kunka Teresti

Wina Bliźniąt

Twoją bliźniaczą winą jest błahość i brak znaczenia. Jesteś tym co przez cały czas się gapi, a w miedzyczasie papla. Stoisz, ściśnięty pośród tłumu i jesteś widzem. Na wielkiej scenie teatru życia ty jesteś tym, który siedzi na widowni. I choć życie podsuwa ci różne role, czasem hultai czasem bohaterów, ty jednak wątpisz czy to jest ta właściwa rola dla ciebie. Jako Bliźniak nosisz w sobie dwie dusze, a w dużej mierze składasz się z niezdecydowania. Na wielkiej scenie życia nie dopuszczasz do żadnego zaangażowania, żadnych zobowiązań. I starasz się swoje niespełnienie wybielić, zamalować , pochłaniając naprawdę nieistotne sprawy tego świata: dane z encyklopedii, liczby, pomiary, nazwiska, wszelkie plotki. W ten sposób zawsze i wszędzie masz coś do powiedzenia. W Zodiaku jesteś mistrzem mówienia, znasz każde pytanie jakie można zadać. W głębi serca wiesz jednak, że odpowiedzi nic nie znaczą, tak samo jak pytania.

Lubisz publiczne egzekucje. Dziś wystarczy włączyć telewizor aby zobaczyć czyjąś egzekucję. Włączony telewizor każdego dnia dokonuje projekcji twojej winy, tak byś w oczywisty sposób doświadczył swojego własnego braku znaczenia. Zajmujesz się wszystkim czyli niczym. Twoją główną winą jest twoje zainteresowanie, twoja ciekawość, twoje wścibstwo W tym tkwi jakiś straszny brak kierunku. Nigdy siebie do końca nie oddajesz. To znaczy, że nie możesz też siebie odzyskać z powrotem. Pewnego dnia przyśni ci się starzec a gdy go zapytasz o sens swojego życia, to ci odpowie - ty jesteś bez znaczenia, jesteś nieważny, niech będzie w końcu to dla ciebie jasne!

Teraz rób z tym, co chcesz. Nie musisz mu przecież wierzyć.

Teresa Kunka Teresti

Komentarze: 3

[foto]1. dominanta horoskopowa • autor: Teresa Kunka Teresti (2014-02-16 14:30:13)

Właśnie rozmawiałam z koleżanką, że chyba za bardzo przyłożyłam Bliźniakom, że ona się nie zgadza bo ona zna kogoś spod znaku Bliźniąt kto taki wcale nie jest.
Wyjaśniłam jej więc, że w astrologii istnieje pojęcie dominanty horoskopowej, hylegu czyli najważniejszego wskaźnika w danym horoskopie. Słońce w Bliźniętach to wcale nie znaczy, że osoba jest czystym przedstawicielem tego znaku zodiaku. Czasem najważniejszy jest ascendent lub inny znak wskazany przez planety lub księżyc. Każdy człowiek jest mieszaniną różnych znaków i nosi w sobie cechy tych znaków. Najważniejsze co z nimi zrobi, jak je wykorzysta. Uświadomienie sobie winy danego znaku powinno skłonić do przemyśleń.

2. BLIZNIaK 06.06.1968 godz 19.45 prosże o opnie • autor: (2014-07-09 23:15:04)

Prosze o opinie bo to co zostało napisane ma sie nijak do mojej rzeczywistości.

[foto]3. do Wilk68 • autor: Teresa Kunka Teresti (2014-07-10 08:44:11)

Z daty, która została podana wynika, że ascendent tego horoskopu wypada w znaku Strzelca. Tak więc należy przeczytać tekst o ascendencie w znaku Strzelca. Bliźnięta w tym horoskopie są na descendencie. Nie podano miejsca urodzenia więc przyjęłam Polska-Warszawa, ciekawy horoskop:
IMGcj00g6vt.gif