Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2011-05-24

MattBazgier

Wielki Zderzacz Hadronów (LHC)

Mam informację, że w Warszawie jest zainstalowany LHC (Wielki Zderzacz Hadronów). Mam mapę, na której jest zaznaczone miejsce, w którym się znajduje. Zajmuje on cały obszar pod parkiem przy ulicy Kruczkowskiego na warszawskim powiślu. Jadę tam z jakimiś ludźmi, ale oni się czegoś obawiają. Chyba promieniowania. Ja się nie boję, chcę znaleźć wejście do podziemii gdzie jest rzekomo jest LHC.

MattBazgier

Komentarze: 3

[foto]1. Mandala i energia • autor: Wojciech Jóźwiak (2011-05-25 13:01:59)

Wielki Zderzacz Hadronów został przez Twoją podświadomość trafnie i natychmiast rozpoznany jako mandala - bo jest w kształcie koła. Jest to także urządzenie, które z obecnie istniejących wytwarza największe energie, o skali kosmicznej. I jest umieszczone pod ziemią. Razem czyni go to łakomym kąskiem dla Śniącej Podświadomości jako symbolu: kolista mandala + generator kosmicznych energii + pod ziemią. Ten obraz ma wszystkie atrybuty symbolu wewnętrznej energii, zasilania energią. Czyli tego, o czym głównie śnimy.
Interpretacja: jesteś na drodze do podłączenia się do potężnego zasilania w energię (w sensie energii życiowej). Może to być podłączenie się do jakiejś potężnej instytucji lub uruchomienie jakiegoś bardzo successful życiowego projektu.
Też trzeba wziąc pod uwagę, że LHC jest miedzynarodowym przedsięwzięciem i leży od nas na zachód. W tym się może zawierać całkiem praktyczna wskazówka.
(Miejsce - ten park - nie jest dla mnie jasne; może się łączyć z jakimiś Twoimi biograficznymi szczegółami.)

2. dzięki • autor: (2011-05-25 13:33:18)

oh wspaniale, dziękuję za tą cenną interpreatację, faktycznie- LHC wygląda "w przekroju" zupełnie jak mandala.

3. Park • autor: wylasia (2011-07-04 09:00:54)

Dla mnie park ma znaczenie podstawowe - przyroda, wzrastanie, życie, pewna zorganizowana ludzką ręką całość. A zatem energia spod ziemi i efekt nad ziemią. Stworzenie czegoś w naszej rzeczywistości na bazie energii schowanej pod ziemią. Piękny, budujący sen:)))