Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2013-09-27

Wojciech Jóźwiak

Postęp w Tarace czyli Nasze Strony WWW

W Tarace doszedł spis naszych stron WWW – link do niego jest w górnym menu w rozwijance „O nas”.

Skąd ta wielka kolekcja stron, 207 pozycji? Była od dawna, tylko czekała na uruchomienie. Adresy stron autorzy i performerzy mają zapisane w swoich profilach. Teraz widać je wszystkie. Widać, jaka to jest siła wpływu – jak wiele znanych i wpływowych osobistości, działających i w Sieci i w realu, zgromadziło się w Tarace.

Spis naszych stron będzie (jeszcze) ciekawszy, gdy dołączymy do niego banery czyli graficzne prezentacje stron. Przyślij mi baner do swojej strony – będzie widoczny w tym spisie (na red@taraka.pl lub oglo@taraka.pl).

Sprawdź, czy strony otwierają się. Jeśli znajdziesz nieaktualne, daj mi znać.

Jeśli nie widzisz swojej strony, łatwo i prosto dodasz ją w swoim profilu. Edytor profilu masz na stronie Moje konto. Sam profil, jeśli go masz, widzisz w górnym pasku nad tytułem „Taraka... itd.”

Jeśli masz pomysły, jak można nasze spisy i profile uatrakcyjnić, napisz.

Wkrótce dojdzie następny podobny spis: Nasze Facebooki.

Wojciech Jóźwiak

Komentarze: 1

1. Taraka po małym remoncie • autor: Barbara (2013-09-27 13:39:56)

Ładnie, czyściutko i porządnie :). I dobrze, że podobna szata - od razu poczułam się bezpiecznie. Tylko dlaczego ciągle przy logowaniu trzeba wszystko od nowa wypełniać?
No i problem - od dziesięciu minut nie mogę znaleźć "wyloguj"  (dzięki temu jeszcze coś poczytałam chociaż, dzisiaj zupełnie nie mam czasu)