Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2016-05-19

Helka

Szkodliwy demon

Kiedy przeprowadzałam głodówkę, chciałam wyleczyć konkretny problem zdrowotny. Wówczas przyśniła mi się stara kobieta, która obejrzała mnie we śnie dokładnie i powiedziała: "Kochaniutka, masz kilka innych ważniejszych złogów, które musimy posprzątać." Faktycznie, ten problem pozostał, zaś kilka innych uległo zdecydowanej poprawie.

Wczoraj czytałam artykuł pana Wojciecha o terapeutycznym leczeniu psychiki demonami  i dziś przyśniłam znów starą kobietę. Tym razem zajęła się moim bolącym kręgosłupem. Pomasowała, ponastawiała i na koniec kazała mi stanąć na czworakach. Kiedy to zrobiłam, znów obejrzała mnie dokładnie i powiedziała, że cała reszta kręgosłupa to zwykłe skrzywienia, ale w odcinku lędźwiowym umiejscowił mi się demon i stąd moje bolesne problemy.
Ponieważ udało się go wreszcie zobaczyć (zmaterializował się), to starucha postanowiła go wygonić... kopniakiem. Szczerze - spodziewałam się we śnie kopa w moje cztery litery, ale starucha kopnęła demona ponad moją skórą. Chrupnęło, jak przy nastawianiu kręgów.
Obudziłam się pierwszy raz od wielu dni bez bólu kręgosłupa.Helka

Komentarze: 1

1. Niezły bajzel no... • autor: (2017-06-06 21:31:15)

Niezły bajzel no nie?