Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2011-08-17

Nikea

Tajemnicza wskazówka

Siedzę w pozycji lotosu w holu mojego domu, przede mną lustro , w tym że lustrze pojawiają się dwie męskie twarze.Jedna z nich należy do chłopaka druga do starszego mężczyzny-w mojej głowie pojawia się myśl to Indianie - starszy mężczyzna mówi - " kość słonia w sercu " po czym uśmiecha się i znika...

Dodam że przed snem zadałam sobie pytanie, którą czakrę powinnam uzdrowić- wniosek jest oczywisty że czakrę serca tylko co ma do tego kość słonia ?

Nikea

Komentarze: 3

1. kość slonia • autor: (2011-08-17 19:06:14)

Kość słonia w sercu może oznaczać dużą ranę, zadrę, dlatego musisz popracować, by się jej pozbyć. Dlatego "duża" ta rana bo wyczytałam, że kości słonia (ich kły) ważą od 40 do 90 kg. I to jest ten ciężar, może masz tę blokadę w sercu przez faceta (jakiś uraz), a tego faceta z lustra to znasz w realu?

2. To chyba autorka wie • autor: (2011-08-17 20:40:29)

To chyba autorka wie najlepiej czy ma kość- ranę w sercu czy nie, Indianin był nieznajomy chyba,tak zrozumiałam. Ale jeśli to faktycznie o ranę w sercu chodzi to rany się goją a czas żaloby mija. jesli oczywiście ktoś chce. chyba,że w sobie tak naprawdę pielęgnuje rany tak żeby się jątrzyły. ale tu indianin się usmiechał czyli bedzie ok:)

3. Twarze obu mężczyzn są • autor: (2011-08-18 08:27:21)

Twarze obu mężczyzn są dla mnie obce.Tak jak pisze Alicja rany w moim sercu zabliżnił już czas i żałoba się skończyła, ale obciążenia pozostały ( lęk , gniew , brak zaufania do otaczającego świata ) -to te uczucia blokują czakrę serca .Samo uświadomienie sobie od czego trzeba zacząć bardzo dużo pomaga.
Jeśli chodzi o kość słoniową inerpretowałam ją w zupełnie inny sposób ,naprowadziłaś Viki moje myśli we właściwym kierunku .

Dzięki dziewczyny