Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2019-08-06

Signe

System Identyfikujący Zmarłych

Zagmatwane wędrówki po mieście obcego kraju, może to po prostu Paryż, ale nie mogę się połapać. Chodzenie, szukanie, niemożliwe wyjaśnienie sytuacji, dużo słońca w tym mieście, ale nikt mnie nie rozumie, chociaż wydaje mi się, że mówię zrozumiale albo rozumieją, ale  nie potrafią mi odpowiedzieć. Strasznie zmęczona wchodzę w końcu do internetu, na ekranie pojawia się biała strona z pomarańczowym paskiem, a na nim napis: „System Identyfikujący Zmarłych”, nie wiem, czy mam się tu zalogować, czy to jest dostępne dla wszystkich, jakoś tam trzeba wejść.

Signe

Komentarze: 4

1. Ekran komputera, czyli zwierciadło do duchowych połączeń • autor: Dariusz (2019-08-09 10:19:23)

Paryż i Francja to krętacze (manipulatorzy z poprzednich snów) dlatego śniący błądzi. Wyjście z sytuacji jest na ekranie komputera. Ekran komputera to zwierciadło za pomocą którego łączymy się z określonymi wyższymi poziomami świadomości. Śniący musi tylko się zalogować ( przekroczyć granicę ). U śniącego jest ekran biało pomarańczowy, co sugeruje znowu poziom buddyczny.[foto]2. dzięki Dariuszu, aż... • autor: signe /Signe (2019-08-09 14:29:08)

dzięki Dariuszu, aż sny się zatrzymały po tym zalogowaniu.
na pewno granica, na pewno chodzi o wyższe poziomy świadomości,
ale nie wiem, co to poziom buddyczny (mogę doczytać)
i coś innego się zaczyna.
pozdrowienie :)

3. buddyczny - według Jarosława Bzomy • autor: Dariusz (2019-08-09 14:43:08)

Ja korzystam z opracowań Jarosława Bzomy. W jego Glosariuszu pisze o poziomie buddycznym: 
"Poziom 6 – (biel/cytrynowy/jasny pomarańcz), buddyczny, to poziom chrystusowy, rodzenia się Idei, jest wielowektorową nie naszą przestrzenią. Podobnie jak nie nasze są te powyżej poziomu 7. Składa się z trzech warstw; Domu Dusz, Szpitala Dusz i Świętej Wyspy. Dom Dusz zawiera w sobie naszą Rodzinę Dusz i wszystkie inne, czyli wszystkie aspekty naszej duszy 7 oraz wszystkich innych bytów samoświadomych tego poziomu, żyjące swoimi życiami zazwyczaj jednocześnie i realizujące się w małej karmie poniżej granicy 5/6. Szkoła i szpital (też sypialnia) ze snu to elementy domu Duszy. Woda to medium, którym się tam posługujemy. Czyt. Dom dusz, Dusza, Wyspa świętych, Mała Karma, Woda."

[foto]4. to wszystko o... • autor: signe /Signe (2019-08-09 19:02:57)

to wszystko o jakimś poważnym zaawansowaniu,
myślę, że tak jest.
Jarosława Bzomy nie czytałam, a wiem, że warto,
tylko, że ja teraz jestem na iluś planach, nie mam czasu,
wszystko się dzieje na raz, kto wie, co sie teraz decyduje...
dzięki jeszcze raz