Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2015-03-02

Jan Szeliga

Świata energii nie da się oszukać
Oddziaływanie energetyczne pomiędzy ludźmi i całą przyrodą.Po raz kolejny przekonuję się, jak niesamowity jest świat energii.
Zdarzyło mi się ostatnio, robiąc zakupy w pewnym sklepie, spotkać kilka razy pewną kobietę. Kobieta ta (swoją drogą bardzo piękna, ale nie o piękno fizyczne tu chodzi) urzekła mnie swoją energią, tzn. było w niej coś niezwykłego; coś, czego nie da się racjonalnie wyjaśnić.
Ja, niestety, jestem trochę nieśmiały w stosunku do kobiet, więc nie odważyłem się, aby ją zagadnąć. No bo co właściwie miałbym jej powiedzieć?
 "Wiesz, podobasz mi się, ale nie tak normalnie, tylko jakoś inaczej i bynajmniej bez podtekstów seksualnych. Bardziej chodzi tu o twoje piękno wewnętrzne, które wyczuwam, niż o piękno zewnętrzne. "
Większość kobiet na takie słowa pomyślałaby, że ma do czynienia z jakimś wariatem, więc po ponownym przemyśleniu tej całej sytuacji na razie dałem sobie z tym spokój.
Postanowiłem jednak, że przy najbliższym spotkaniu (jeśli oczywiście takie spotkanie będzie miało miejsce) zdobędę się na odwagę i jej to powiem, nie zważając na ewentualne konsekwencje z tego wynikające.


Obraz "Mandala" autor  LehilaDzisiaj umówiłem się z pewną, dopiero co poznaną na Facebooku, kobietą na rozmowę przy kawie o szałasie potu i o innych praktykach Twardej Ścieżki.
I wiecie, co się okazało? Tak, to była Ona.
Sama mnie odnalazła na Facebooku i zaprosiła do znajomych, pewnie nie zdając sobie sprawy z moich opisanych powyżej rozterek.
Rozmawialiśmy ze sobą bardzo długo, odnosząc wrażenie, że znamy się już od wielu lat.Szałas potu na pełnię odbędzie się w okolicy Krosna w najbliższą sobotę, więc pewnie znowu się spotkamy.
Kilka lat temu Wojciech Jóźwiak powiedział takie słowa, które mocno utkwiły w mojej pamięci:
  "...jeśli ktoś ma odpowiednio dużą świadomość i duży poziom energii, to pewne wydarzenia po prostu mu się nie zdarzają"
Obecnie cały czas wszystkim powtarzam, że świata energii nie da się oszukać i że podobne przyciąga podobne.


PS
Bardzo dużo na temat naszego oddziaływania i postrzegania energetycznego można poczytać w książkach: "Światło życia" i "Dłonie pełne światła" Barbary Ann Brennan - światowej sławy fizyka z NASA.
Polecam też film, który został nakręcony na podstawie książki "Niebiańska przepowiednia" Jamesa Redfielda. Film ten doskonale pokazuje, jak działa świat energii ;)

Jan Szeliga

Komentarze: 4

[foto]1. Przepowiednie • autor: Arthur Zielinski (2015-03-02 23:56:19)

Dzieki za film. Ale przeciez to jest oczywistoscia - tylko sie nie bac.

Don´t be afraid.....

2. Dziękuję za artykuł... • autor: (2015-03-03 08:18:39)

Dziękuję za artykuł i film  :)

3. fenomenem jest to że dwie (i więcej) zbieżne energie się nie sumują tylko mnożą • autor: (2015-03-03 10:22:10)

tworząc nową jakość energii zarówno jeżeli chodzi o moc jak i jakość.
Pozostaje Ci / wam życzyć erupcji tych energii i czerpania z nich na Twardej ścieżce i nie tylko. 

[foto]4. Dziękuję • autor: Jan Szeliga (2015-03-14 09:15:59)

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :)