Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2013-11-04

Alexandramag

Stara winda i stara szafa

Rozmawiałam z mężczyzną i kobietą. Mężczyzna był bardzo przystojny. Weszłam do windy. Winda była bardzo zdezelowana, stara, ledwo nią wjechałam na trzecie piętro. Na piętrze była stara szafa z dokumentami. Z szafy moja (nieżyjąca) matka wyjmowała stare dokumenty. Chciała wszystkie segregatory stamtąd wyrzucić na śmietnik, żeby opróżnić szafę. Obserwowałam to. Wyszłam i z powrotem udałam się na parter, żeby spotkać się z tym mężczyzną. Była przy nim kobieta, mieliśmy iść gdzieś razem.

Alexandramag

Komentarze: 3

1. winda w górę • autor: (2013-11-18 22:03:46)

Wznosisz się w górę jakąś niebezpieczną , ryzykowną metodą. Matce się nie to nie podoba, pokazuje Ci,że skreślasz to , co stare ,żeby wnieść coś nowego, lecz do starej szafy. Jak zejdziesz na ziemię , to zobaczysz,że ten przystojny mężczyzna odchodzi z inną kobietą, chyba mu znaną.

[foto]2. Sen z matką • autor: Alexandramag (2013-11-18 22:15:51)

Mam niepokój zawsze jak śni mi się nieżyjąca matka. Widać we śnie, że robi porządki za mnie w moim świecie wyrzucając segregatory.
Dziękuję Kasandrall za interpretację.

3. twoja kobieca mądrość pokazuje • autor: (2014-01-06 20:40:37)

twoja kobieca mądrość pokazuje Ci, że nie masz mieć wybujałych ambicji, bo nie masz ku temu uprawnień (papierów) tylko zejść na ziemie i iść przez życie zachowując równowagę (pierwiastek meski i żeński)

pozdrawiam, Konopix