Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2014-09-22

Alexandramag

Sprzedaż sztucznych zębów

Zobaczyłam mężczyznę, który w skrzyneczce drewnianej (wyglądała jak tacka na sztućce) miał sztuczne pojedyncze zęby na sprzedaż. Ustawiona była do niego kolejka ludzi, jak za dawnych czasów. Ustawiłam się w kolejce z zamiarem kupna 4 zębów. Jak doszłam do niego, to zaczęłam dyskutować z nim. Powiedział mi, że wybierze dla mnie 4 sztuki pojedynczych zębów, po dwa z każdej strony, miały to  być kły. Nie zdążyłam zapytać o cenę. Zęby były w czterech rodzajach do wyboru. Umówiłam się na wstawienie tych zębów. Odeszłam od niego i zagadnęłam spotkanego mężczyznę, który miał czarne loki na głowie, dłuższe kręcone włosy. Zaczęłam go wypytywać, jak się człowiek czuje ze sztucznymi zębami. Zauważyłam u niego, że w dolnej szczęce ma sztuczne zęby. Były trochę jaśniejsze niż pozostałe uzębienie. Zapytałam go, ile kosztują te sztuczne zęby. Odpowiedział, że w zależności od potrzeb. Jeśli to jest bardzo potrzebne danemu człowiekowi, to można wystawić wyższą cenę. Szłam z tym mężczyzną i zobaczyłam znajomego T. Okazało się, że spotkany znajomy nie ma dla mnie czasu. Zobaczyłam także kobietę, rozmawiałam z nią. Okazało się, że jest krytycznie nastawiona do tych sztucznych zębów. Miałam też spotkać się jeszcze z inną kobietą, ale potrzebowałam skserować dokument związany z moją pracą.

Alexandramag

Komentarze: 1

[foto]1. Jestem pod wrażeniem... • autor: Alexandramag (2014-10-05 12:30:43)

Jestem pod wrażeniem wnikliwej analizy snu jaką dokonałeś. Twój opis doskonale odzwierciedla stan rzeczywisty mojego życia. Pozornie nic nie znaczące spotkania we śnie dają osobisty wymiar mojego świata.
Ja bardziej myślałam tutaj o stronie lewej i prawej mojego uzębienia, czyli żeńskość i męskość, albo równoważenie się tych sił w moim życiu(jing, jang). Na dodatek muszę stać w kolejce po to, by sobie uzupełnić braki. Czyli tak od razu nie jest mi dane, tylko muszę na wszystko zasłużyć, odczekać. Poza tym siły te w świecie zewnętrznym są uporządkowane, poukładane w drewnianej skrzyneczce, cztery rodzaje.
Dziękuję za pomoc i zrozumienie snu.