Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2012-09-27

Alexandramag

Sen sprzed roku -(przygotowania do drogi)

Śniło mi się że miałam zamiar jechać do miejscowości(G.) – gdzie jest jednostka wojskowa – samolotowa - samochodem.
Były wokół tego jakieś emocje kogo mam zabrać. Była tam kuchnia i jedzenie. Trudno mi było po myśleć coś na temat jedzenia, nie miałam produktów do naszykowania posiłku. Ktoś kto był koło mnie, przygotował jakieś jedzenie z usmażonymi grzybami – znalazło się to na talerzu. Grzyby były niby jadalne, podobne do rydzów, ale nie były to rydze. I była kuchnia urządzona w starym stylu – tak jak wyglądała kuchnia w moim domu rodzinnym.
Doszłam do jakiejś kobiety – podobno była to żona znajomego generała. Trzymałam ją za rękę i pocieszałam, bo podobno małżeństwo jej córki miało się rozpaść, bo któreś z młodych zamieszanych było w pornografię – jakieś zdjęcia niby znaleziono z nagą osobą i nie była to córka, tylko zięć, niby roznegliżowany.
W śnie pojawił się też znajomy generał – bez munduru i niby ja też miałam go zabrać do tej miejscowości. Zastanawiałam się jak mam go zabrać, skoro mój samochód jest brudny i muszę się wstydzić.
Pojawił się też mój kuzyn, który był kiedyś w wojsku, a także kolega z lat dziecinnych, który też służył w wojsku. Wszyscy byli w ubraniach cywilnych.
Do tego mojego wyjazdu nie doszło, ale przygotowania trwały i nadal byłam przygotowana do podróży.

Alexandramag

Komentarzy nie ma.