Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2011-09-11

Rene

Scenarzysta

Piszę scenariusz do filmu. Rezultaty swojego dzieła oglądam na bieżąco na ekranie przede mną. W pewnym momencie zauważam, że wszyscy ludzie z mojego filmu zaczynają umierać. Wpadam w panikę, bo zdaję sobie sprawę, że nie uratuję wszystkich. W ostatniej chwili decyduję, że na pewno umrze jeden mężczyzna, bo jest nieużytecznym darmozjadem i na pewno przeżyje pewna kobieta, bo jest dobra i pożyteczna dla innych. Nagle sama znajduję się w tym filmie. Błądzę po czymś, co przypomina labirynt z szarymi betonowymi ścianami. Spotykam mojego znajomego, który wyszedł właśnie spod prysznica. Jest w ubraniu, cały mokry. Z ulgą rzucam mu się na szyję i obejmujemy się. Czuję, jak przyjemne, wilgotne ciepło przenika również moje ubranie. Nagle jesteśmy już poza labiryntem i podchodzimy do grupki jakichś ludzi.

Rene

Komentarze: 2

1. facet pod prysznicem w ubraniu • autor: (2011-09-13 10:10:52)

Mam pytanie, czy adorujesz kogoś w realu (ten znajomy)? Jeśli tak to on ma chyba jakieś blokady seksualne, bo wychodzi spod prysznica w ubraniu (a do kąpieli- otwartość na seks zrzuca się ubranie). Może martwisz się, że nie odwzajemnia twych uczuć lub jest nie ta jak być powinno? Może o tym jest ten sen, rozwiewa twoje wątpliwości?

2. hmm... blokady seksualne i • autor: (2011-09-14 22:06:28)

hmm... blokady seksualne i ogólnie energetyczne są po mojej stronie. Ten facet to tylko ich projekcja. Zresztą on sam nigdy nie był moim partnerem i nigdy o nim jako o takim nie myślałam. Ale masz rację, jednym z wątków niewątpliwie jest brak otwartości na seksualność