Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2013-01-28

AM

Rywalka obcinajaca mi włosy i samochód

Śniła mi się moja rywalka która była u mnie w domu i obcinała mi w pokoju mojego nieżyjącego taty, włosy. Oddałam się w jej ręce choć przyznaję, nadal wewnętrznie nie jestem z nią pogodzona i z całą sytuacją, że „odebrała mi” chłopaka. Patrzyłam w lustro i widzę, że robi to w taki sposób jakby zupełnie nie wiedziała jak się włosy obcina i widziałam tylko dużo spadających włosów. Zwróciłam jej uwagę, a Ona mi odpowiedziała, że już skończyła i zaczęła mi nakładać piankę które nie lubię i nie używam mówiąc, ze to będzie takie „warszawskie” uczesanie.
Zdenerwowałam się, bo wcześniej zanim zaczęła mi włosy obcinać przecież jej zaufałam, a teraz zostałam z fryzurą której nie chciałam. Nadal nie wiem czy zrobiła to złośliwie bo mimo, że mam do niej taki stosunek
Zdenerwowana wyszłam z domu i stojąc na zewnątrz patrzyłam przez otwarte okno na nią i to jak Ona się wtula zdenerwowana w mojego brata i trzyma go mocno.
Patrzyłam w sumie na to nie wzruszona, bo przecież to mój Brat i nic tego nie zmieni. Powiedziałam jej, ze to mój Brat i jej nic z nim nie wyjdzie.
Wsiadłam do samochodu razem z moją mamą, ja go prowadziłam. Jechałam drogą i mimo, że nie słyszałam pracy silnika i przestraszyłam się, że nie dojadę to samochód jakby rozpedem jechał i nawet wyprzedzałam inne samochody tym samym próbując w trakcie jazdy uruchomić silnik, słysząc uwagi mamy, że na SPOKOJNIE i że mam się nie denerwować.

AM

Komentarzy nie ma.