Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2020-03-27

Sandra Dumroc

Pustelnik ujawnił swoje Imię - Zapis 58

Sen z 25.03.2020
Zobaczyłam Ją dzisiaj, Oni mieszkali na terenie dzisiejszych Indii. Podała mi swoje Imię, zaczyna się na D i jest bardzo melodyjne, takie "lalala", miękkie, powtórzyłam je dwa razy we śnie, ale jak otworzyłam oczy, to znowu "czarna dziura w pamięci". Ma ponad trzy metry wzrostu i jest chuda jak tyczka, ubranie to płaszcz, materiał, który zwisa z ramion do samej ziemi z kapturem. W kapturze nic nie było, to znaczy niczego konkretnego nie widziałam, ale tam coś było, "kłębiło", tylko że nie miało formy twarzy.
Ona/On towarzyszy mi od początku śnienia, ale dopiero dzisiaj pokazał się przodem zwrócony do mnie.

Cytaty:
Zapis 1 - Sen z 28-09-2017
Sen niewiadomy, jedyne, co pamiętam, to:
Stoję tyłem ubrana w długą szatę z kapturem (jak tarotowy Pustelnik, tylko że nie ma sznura okalającego pas) i oświadczam, że "byłem" niewolnikiem.

 Zapis 37 - Sen z 21.01.2020
"...Kobieta obok zapytała, jakiego mam Pustelnika, chodziło jej o rysunek, powiedziałam, że "takiego" i zobaczyłam w wyobraźni wysoką postać w ciemnym habicie bez sznura, odwróconą tyłem do mnie (postać ze snu z 28.09.2017 - Zapis 1). Powiedziała "Woooow", ja jeszcze "pociągnęłam", że podobno wszędzie za mną chodzi i że jest bardzo potężny."

Sandra Dumroc

Komentarzy nie ma.