Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2011-12-30

Aga

Przygotowania do snu

Śnię o tym że przygotowałam łóżko do snu, pościeliłam równo, łóżko jest duże, jakby w domu mojej babci na wsi, gdzie kiedyś mieszkała. Pamiętam zapach z tamtego domu, wyziębione drewno i rośliny. Mam gościa, ale jest jak swój, mówi do mnie po angielsku, dużo mówi, ale ja nic nie rozumiem. W końcu pokazuje mi kartę, na której dopiero z bliska widzę rysunek drzewka, rośliny, to drzewko pomarańczowe, na dość długim pieńku kopułka z owocami.

Aga

Komentarze: 3

1. Gość,ale jak swój, mówi • autor: (2012-01-04 13:07:19)

Gość,ale jak swój, mówi po angielsku i nie stara się żebyś zrozumiała. Czy to nie dziwne,że nie chce się z Tobą tak naprawde porozumieć? Pokazuje ci kartę a na niej drzewko pomarańczowe. Karta do gry to dla mnie znaczyło by,że prowadzi grę. Pokazuje ci na niej drzewko pomarańczowe. Jeśli żyjesz w Polsce ,to znowu jest to symbol czegoś obcego. Czyżby to było jakieś marzenie o wspólnej nocy bo łózko i zero porozumienia? Tak chyba relacje z ludzmi bliskimi nie wyglądają.

2. Alicjo • autor: (2012-01-17 23:24:35)

To jest sen, nie relacje z bliskimi, ale we snach moich często inni mówią po angielsku. Zdarzało się.
Myślę, że to nie jest gra, tylko rodzaj przekazu, skoro go nie rozumiem, pokazuje mi obraz, nie wiem czy rozumiem ten obraz...

3. Mam zaufanie • autor: (2014-04-17 10:19:42)

Próbowałam wczuć się w sen. Ja mam zaufanie do tego człowieka, ponadto pomarańcza kojarzy mi się ze świętami Bożego Narodzenia.
Kolory w śnie: Biel, brąz, zieleń, pomarańczowy, on jest czarny. Dojrzały mężczyzna w typie dobrego ojca, nauczyciela w moich snach ubrany na czarno.