Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2018-05-02

Wojciech Jóźwiak

Porządki w bazie danych Taraki

Konta i profile
Konto w Tarace ma osoba, która zarejestrowała się. Wtedy adres email tej osoby i kod hasła (nie samo hasło) jest zapamiętany w bazie danych Taraki.

Co możesz robić, gdy masz konto: pisać komentarze, dostawać powiadomienia i biuletyny emailem, korzystać z rozszerzonych płatnych (ale tanich) opcji Wyroczni. Tych możliwości będzie więcej. Możesz założyć profil.

Obecnie konta w Tarace mają tylko te osoby, które w minionym tygodniu to potwierdziły. (Odpowiednie linki i instrukcje rozesłałem 24 kwietnia. Już nie są aktualne, bo proces weryfikacji został zakończony.)

Profil ma każdy autor tekstów w Tarace oraz posiadacze kont w Tarace, którzy taki profil sobie założyli. Link do profilu jest wyświetlany przy komentarzu – gdy autor komentarza swój profil ma.

Jeśli ktoś napisał kiedyś komentarz, a jego konta już nie ma, autor takiego komentarza wyświetlany jest jako „Nierozpoznany”.

Uwaga: mogło się zdarzyć, że twoje konto lub profil przestały być widoczne – i zapewne stało się dlatego, że twoje konto nie zostało potwierdzone. Jeśli chcesz by konto zostało przywrócone, napisz do mnie: info@taraka.pl – może coś da się jeszcze zrobić.

To na razie tyle o bieżących porządkach.

Wojciech Jóźwiak

Komentarzy nie ma.