Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2020-05-02

Atotuja

Pieczęć Szatana
Pieczęć i gwiazdozbiory

Sen z 9.09.2019

Przede mną lekko z prawej stoi moja kuzynka, a ja patrzę, co ona robi. I widzę w powietrzu (w przestrzeni) jakieś grafy. Wskazując na jeden z nich mówi, że lubi matematykę. Ale nie bardzo wiedziała, co te grafy oznaczają. Ja patrząc na jeden z nich mówię, że ten to 25, a w myśli wiem, że druga połowa Listopada. Liczbę tę czułem (widziałem) nie jako liczbę, ale jako jakąś półkolistą czaszę kłębiastej energii. Jeszcze dziwniejsze to to, że ten 25 Listopada widziałem (czułem) przed Wrześniem. Patrząc na drugi z grafów rozpoznaję gwiazdozbiór Plejad.

Następnie jakby z całości grafów wyróżniam zapis dokonany pismem używanym w kabale.)* Był to rodzaj kabalistycznej Pieczęci. Widząc ją, z uśmiechem powiedziałem, że chyba wiem, co to jest. To jest pieczęć Szatana.

…..............

Przy analizie snu potraktowałem 25 Listopada jako datę wsteczną, czyli 25.11.2018 i w moich zapiskach znalazłem sen z tego dnia. Bardzo krótki zapis, oto on.

..widziałem czerwony kwiat w formie liścia i z pręcikiem jako przedłużenie łodygi ….....  

ANTURIUM - Flamingo blume

Ciekawe co w tym okresie działo się na niebie?

Może coś, co ma związek z gwiazdami i tą pieczęcią.

)* - pismo oparte na dziewięciu podstawowych znakach utworzonych na bazie dziewięciopolowej kratownicy bez krawędzi zewnętrznych.

Atotuja

Komentarzy nie ma.