Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2017-07-26

Asia Green Star Z Wody Strażniczka Głosu Drzewa

Pająk wielki jak koło od roweru

Jestem w sypialni, w domu przy Indian River Dr., w miejscu, które znam z realu. Choć we śnie nie zauważam szczegółów charakterystycznych dla tego miejsca, wiem, że jestem właśnie tam. Siedzę z Mamą na łóżku przykrytym kołdrą. Nagle, jakby spomiędzy poduszek, wybiega olbrzymi, brunatny, a może czarny, pająk. Jest wielki jak ptasznik olbrzymi (Lasiodora parahybana), wydaje się, że ma ok. 30 cm z odnóżami. Szybko zmierza w moją stronę. Zdążyłam tylko krzyknąć: Mamo! On jest wielki jak koło od roweru, a jego nogi wyglądają jak szprychy! Pająk wbiega po moim ramieniu i gryzie mnie w okolicy lewego obojczyka. W tym momencie zalewa mnie fala spokoju, odczuwam ulgę i budzę się.

Śniłam nad ranem, 26 lipca 2017 r.

PS. Dawno nie jeździłam na rowerze, ale z motywem "koła ze szprychami" spotkałam się podczas ostatniego Nowiu, w trakcie mapowania...

Asia Green Star Z Wody Strażniczka Głosu Drzewa

Komentarze: 6

1. koło Dharmy • autor: (2017-07-27 12:30:20)

W Tybecie strażnicy wiedzy - światowi - czyli mogący się manifestować w dowolnej sytuacji - wędrują z orszakiem stworzeń np. skorpionów czy pająków nienaturalnej wielkości. I to oni decydują czy ich zobaczymy , odczujemy czy  przejdą niezauważeni... Przy czym jedna z klas istot nazywa się "mammo" - to człekokształtne , lecz nie posiadające kompletu "narządów" potrzebnych człowiekowi. Są przyczyną szoku - gdy się ich nie spodziewamy - po czym następuje ulga wiedzy na ten temat .
    Symbol pająka to też symbol działania natury - gdy wejdziemy ,nawet we śnie w strefę działania strażnika - niczym pająk natychmiast nas informuje ,że jest tu od milionów lat. Zobacz pod hasłem np. Ekadżati i jej orszak .

2. ps.wiedzy • autor: (2017-07-27 12:39:13)

Część mantry Ekadżti dotyczy serca - czyli rozluźnia te okolice co we śnie i oparta jest na sylabie "dzio"    - jak dziołcha po śląsku.

[foto]3. Pająk we śnie... • autor: Jarosław Bzoma (2017-07-28 07:58:07)

Pająk we śnie to również symbol czakry i układu nerwowego (neuronu) inteligencji jako takiej, czasem zupełnie obcej człowiekowi , czegoś w rodzaju bogów. Rozmowa z "Pająkami" to ogromny szok poznawczy.Są apodyktyczne.Ten którego śniłem był tak wielki, że jego nogi sięgały horyzontu.

4. aura • autor: (2017-07-28 11:29:11)

"Bogowie" - bóstwa opiekuńcze darują wiedzę w formie czakry - i aura człowieka zmienia się "widzialnie" . Co też powoduje życiowe zakręty - przejście na wyższy poziom - nic już nie jest "takie same " jak przed ... Kiedyś grupa ludzi rozjechała się po świecie "dziennikarsko" - i po powrocie okazało się ,że zetknęli się z bóstwem i otrzymali "nowe czakry" - cała redakcja się rozpadła w kilka dni i każdy poszedł w swoją stronę - i do dziś dostarczają wiedzy z różnych kultur . Jedna z pań miała tak silną "pająkową " aurę  , że nie można do niej było podejść fizycznie bliżej niż kilka metrów. Po prostu "raziła" wiedzą i nieostrożni mogli w szoku coś głupiego zrobić ...Tybetańczycy nazywają to "pokrewieństwem" z nagami i innymi istotami .Jeżeli przyjmiemy ,że czarny jest żeńskim kolorem - to dla równowagi nad ludźmi pojawiają się "białe baloniki" męskie - uspakajające emocje po takich przejściach.

[foto]5. Dziękuję... • autor: Asia Green Star Z Wody /Asia Green Star Z Wody Strażniczka Głosu Drzewa (2017-07-28 12:10:05)

...za wszystkie komentarze i nowe wątki w Pajęczej Sieci ;)

6. wątek po pozbyciu się "pająka' • autor: (2017-07-31 19:13:53)

http://ayahuasca.net.pl/12-o-mnie/47-wetiko-niewidzialne-paso%C5%BCyty.html