Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2014-08-13

Alexandramag

Oczyszczanie jeziora

Mężczyzna przyniósł biustonosze, które nie były nowe, tylko używane. Powiedział jednak, że znakomicie dostosowują się do ciała i sylwetka wygląda w nich bardzo dobrze. Miałam rozważyć przymiarkę. Widziałam też butelki z winem, wszystkie były niepełne. Chodziłam po starych kamienicach.

Później miałam wrażenie, że inny mężczyzna, który mi się podobał, wcześniej miał seks na piętrze wyżej i ja to słyszałam. Pomyślałam, że ja jestem u niego bez szans. Bardzo mi się podobał. Jak zszedł z góry, miał oczyszczać dwa jeziora, a właściwie były to stawy. Oczyszczał jedno, a ja zobaczyłam, że zerwało mu się urządzenie do oczyszczania (wyglądało jak spławik). Weszłam do wody i zaczęłam przyczepiać spławik do wędki. Dokończyłam oczyszczanie za tego mężczyznę, brodząc w wodzie. Było tam dużo zielonego mułu. Jezioro było wybetonowane, jak basen.

Drugi staw był znacznie większy, był powiązany z pierwszym, miał być oczyszczony przez dawną radną z mojego rodzinnego miasta.

Alexandramag

Komentarze: 1

1. Pozwole sobie na... • autor: (2014-08-16 18:18:36)

Pozwole sobie na mały komentarz,treść jawna w zasadzie nieistotna ale treść ukryta to prawdziwa Ewangelia-przejście od starego-poczucia winy-do nowego-przebaczenia-poniewaz przebaczenie jest wszystkim czego nauczyć się trzeba jest wszystkim czego nauczać potrzeba-jednak nauczenie się tego może byc trudne-stąd chęć przerzucenia tego na kogoś innego-nikt jednak za Nas tego nie zrobi-melodia ta jak niezaakceptowana lekcja wraca do Nas-nawet jako przeskok czasowy jak w poprzednim śnie-przebaczenie jako Miłość można uczynić celem życiowym-Serdecznie pozdrawiam