Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2014-10-27

Wojciech Jóźwiak

Nowy obrót Kursu Astrologii w AstroAkademii: 2014/15

AstroAkademia

W AstroAkademii zaczynamy nowy sezon. Od razu wyjaśniam kilka rzeczy. AstroAkademia to mój drugi (obok Taraki) serwis w Internecie, nastawiony ściśle na astrologię i jej studiowanie, badanie i wymianę wśród zainteresowanych. Do witryny www.astroakademia.pl wejść może każdy, gdyż podstawowy zestaw tekstów (artykułów, wykładów itd. – jest ich kilkaset) jest dostępny „z e-ulicy”, czyli bez logowania, rejestracji ani płacenia. W tej podstawowej opcji jest też rysowanie kosmogramu: wprowadzasz dane i program oblicza pozycje planet i rysuje wykres. Masz też dostęp do niektórych forów oznaczonych zielonym kółkiem.

Możesz też zarejestrować się w AstroAkademii i wtedy po zalogowaniu będziesz mógł/mogła zapamiętywać swoje kosmogramy, prowadzić ich bazę danych – zyskujesz profesjonalne narzędzie do pracy astrologa z klientami, takie jakiego ja sam używam. Masz wtedy dostęp do forów z żółtym kółkiem i do większego zbioru tekstów. Aha, do tego nie wystarcza sama rejestracja, trzeba płacić abonament, 11 zł na miesiąc, za dłuższe okresy z rabatem. Aha 2: w AstroAkademii rejestrujesz się pod wybranym pseudonimem i radzę wybierać taki, który cię nie ujawni. Więc np. taki, którego nie używasz gdzie indziej. Umownie ten poziom AstroAkademii nazywam „Klubem”.

Trzeci poziom dostępu do AstroAkademii to właśnie Kurs. W minionych latach na Kursie staraliśmy się przerabiać materiał czyli uczyć się astrologii, ale ponieważ coraz więcej czytelników wykształciło się już w podstawach astrologii, a wielu nabrało biegłości, więc w tym sezonie zajmiemy się nie tyle nauką, co badaniami, a zasady astrologii będziemy poznawać przy okazji odkrywania zjawisk, w których ona się przejawia. Czyli na żywo. Dlatego hasłem-tytułem tegorocznej emisji Kursu jest „Astrologia żywa”. Udział w Kursie daje dostęp do specjalnych kursowych forów oznaczonych czerwonym kółkiem. Głównym atutem Kursu jest udział w kierowanej przeze mnie wyprawie w „krainę” astrologii i moje osobiste prowadzenie podczas badań nad horoskopami i ich odbiciem w realu.

Kurs jest płatny 110 zł/miesiąc, z rabatami. Uwaga: ten „miesiąc” jest umowny. Gdy wypadną jakieś ferie, brak czasu lub spadnie tempo pracy, wtedy te umowne miesiące będę przedłużać. (Na kursie jest też kilkoro doświadczonych astrologów, którzy w AstroAkademii i w Kursie biorą udział gratis.)

W listopadzie b.r. (2014) dostęp do Kursu mają wszyscy, którzy w ciągu minionych 3 lat brali udział w Klubie lub w Kursie – bez opłat. W tym czasie uczestnicy będą mogli sprawdzić, czy tematyka i sposób Kursu im odpowiada i zdecydować, czy chcą w tej formie pracować dalej.

Osoby, które teraz od początku zapisują się do AstroAkademii, także swój pierwszy miesiąc Kursu odbywają testowo gratis.

Jeszcze o tarocie: gdy będzie taka potrzeba, od astrologii będziemy robić wycieczki do tarota. Także do enneagramu. Tym bardziej, że te trzy „arkana” w moim podejściu się przenikają i splatają.


Zapraszam do Akademii Astrologii, a specjalnie do jej Kursu!

Wojciech Jóźwiak

Komentarzy nie ma.