Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2012-07-24

Alicja

Lądowanie i malowanie

Leciałam gdzieś z koleżanką i mieliśmy właśnie lądować. Nie wiem czy to był koniec lotu czy tylko międzylądowanie.Było chyba 3 członków załogi i jeden mial wysiąść bo szedł na urlop.
Zgadaliśmy się jakoś z tymi facetami i jeden z nich powiedział żeby tu nic nie jeść bo jedzenie jest bardzo nie dobre. ie wiedziałam czy w samolocie czy na miejscu? W każdym razie potwierdziłyśmy,że tak jak najbardziej jedzenie przygotowywane zbiorowo może byc nie dobre.
Potem kupiłam chyba jakieś mieszkanie,ale ktoś tam był jeszcze(jakby poprzedni lokatorzy) i zastanawiałam się czy mnie nie oszukano sprzedając to mieszkanie. Ktoś mi powiedział,że tu studentów dużo mieszka.
Nagle znalazłam się w jakimś mieszkaniu z moją przyjaciółką. już wychodziłam a ona wskoczyła jeszcze na chwile do toalety. Pomyslałam,że już pójde . Wyszłam przed drzwi i zobaczyłam,że 2 facetów na golasa bierze się do malowania. Trochę się zdziwiłam,ale oni nie byli skrępowani. Jeszcze wybiegła za mną moja przyjaciółka i prosiła żeby jej coś zostawić.....

Alicja

Komentarzy nie ma.