Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2016-01-08

Renata Dominiak

Krystyna Janda :)
konkurs, korona

Przebieram się w pośpiechu, bo teraz moja kolej. Mam na sobie coś lekkiego, jestem bez stanika, poprawiam biust. Pod spodem mam jeszcze cienką bluzeczkę, zbędną, ale nie mam czasu już jej zdejmować. Nie wiem, po co tam idę, nie czuję jakiegoś talentu w sobie szczególnie, ale skoro już jestem, to wejdę na żywioł, tak po prostu. 
Wchodzę do pomieszczenia, a tam siedzi Krystyna Janda - na wprost. Z tyłu za mną jest stół, przy którym są 3 kobiety. Jedna ok. 10 lat, potem gdzieś 25, 35. Zauważam najbardziej 2. Pani Krystyna jest najstarsza, "stara". Twarz ma kobiety bardzo dojrzałej, ale pięknej, jak to ona :)
Mówię do niej "Ma Pani piękne córki". Jestem całą sytuacją bardzo wzruszona, płaczę. P. Krysia też płacze, tuli mnie bardzo cieplutko. Mówię, że nie będę śpiewała, bo nie dam rady. W pewnej chwili poprawia mi koronę na głowie, przesuwa ją na przód i mówi: Jak ty ją nosisz!! Nie jesteś już księżniczką tylko KRÓLOWĄ! (Chodziło chyba o to, że mam rodzinę, jestem dojrzała).
Po wyjściu siedzę za stołem, tulę się do Marka, są moi chłopcy. Wszyscy jesteśmy "na kupie", radośnie się tulimy i wesoło rozmawiamy. Jakiś kolega jeszcze się przyszedł przywitać i jest fajnie. Jestem szczęśliwa :D :)

Renata Dominiak

Komentarzy nie ma.