Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2012-03-14

Alicja

Goście-sen taty

Czekaliśmy na gości w ogrodzie za B. Był ustawiony ładny duży stół za jeziorkiem.Goście mieli przyjechać z Jugosławii .Mama z sąsiadką oglądały mieso na kotlety,bo miały być kotlety zrobione. Sprawdzały czy jest świeże i stwierdziły,że dobre. sąsiadka powiedziała,że ona na wszelki wypadek weźmie je do lodówki. My mieliśmy pojechać do miasta po gości. Na Kamiennej było jakieś malowanie,ale objechaliśmy. Kawałek dalej gaźnik sie coś zatkał i tadek z tata wyszli żeby przeczyścić,ale to była jakaś drobna naprawa.

Alicja

Komentarze: 2

[foto]1. Sen numer TYSIĄC = 1000 - gratulacje! • autor: Wojciech Jóźwiak (2012-03-19 20:23:47)

Alicjo, gratuluję snu numer 1000! Mamy więc mały jubileusz. Ciekawe, że dzieje się to w szczęśliwym astrologicznie momencie: podczas koniunkcji Wenus i Jowisza.
A tematem snu jest uczta - wszystko się zgadza.

~Wojtek

2. Gratulacje? • autor: (2012-03-20 11:21:03)

Ale sen wyjaśniony nie jest. Nie wiem co to znaczy,moge sie tylko domyślać.Senniki tłumacza od bardzo zlych do bardzo dobrych rzeczy.
Główna aktorka zeszła ze sceny z wiosną.Wiec co,pewnie sygnał do zmiany uczestników. Moge tylko to oceniac na podstawie własnych snow ,których mi nikt nie pomaga tłumaczyc. No cóż jakby nie było wróciłam w kolejnym snie do szkoły czyli lekcji nie przerobiłam jeszcze. Ale to by sie zgadzało.
Zejście ze sceny Viki to ten fragment,że indianka nie przyszła?