Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2016-10-23

Helka

Dziwny chleb

Byłam w domu znanej blogerki zielarskiej. Miała przygotować, na zamówienie, specjalny leczniczy chleb na zakwasie dla kogoś chorego. Było późno w nocy, trzeba było szybko pakować rosnące ciasto do foremek, żeby upiekło się na czas.
Pani zawołała swojego męża do pomocy, bo brakowało nam rąk do pracy.
Mężczyzna pomagał, ale żadna z nas nie zauważyła, że miał - przy tej pomocy - tak silną erekcję, że jego fallus wbijał się w ciasto. Dopiero po upieczeniu okazało się, że w każdym ciemnym chlebie, którego on dotknął, jest wewnątrz zatopiony jasny fallus z ciasta.
Martwiłyśmy się, czy ktoś, dla kogo był ten chleb, zauważy tę "skazę". Przy krojeniu chleba na kanapki nie było widać tego fallusa, pojawiał się dopiero gdy odrywało się z bochenka kęsy rękami.
Musiałam jechać już do domu, na drogę dostałam w prezencie nieproporcjonalnie ogromną kopertę, w której na dnie było kilka kryształków tego zakwasu chlebowego.

Helka

Komentarze: 1

[foto]1. Przekaz formy • autor: Wojciech Jóźwiak (2016-10-23 15:21:49)

Ciekawostka! W tym śnie pojawił się podobny motyw, jak w moim ostatnim śnie o . szalonym kierowcy: przekaz formy. Tam była forma samochodu, tutaj forma fallusa. Przy zderzeniu lub zetknięciu przedmiot (w oby snach falliczny!) pozostawia swoją formę, odbita w pewien sposób na na tym, na co oddziaływał.
Ciekawa fantastyczna fizyka się objawiła!