Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2013-08-14

Alexandramag

Czapeczka dziecinna na głowie

Śniło mi się dużo rzeczy w szafie. To była moja szafa. Później byłam u znajomych i u nich też oglądałam ich ubrania w szafie. Miałam udać się na basen. Przechodziłam przez brodzik wchodząc na salę z basenem. Przymierzyłam na głowę małą wydzierganą na drutach czapeczkę, na czubek głowy. Nałożyłam ją na ciemne brązowe włosy, mocno pokręcone. Czapeczka była w kolorze żółtym z troczkami. Jak ją zdjęłam okazało się, że ma jednak trzy kolory - żółty, pomarańczowy, czerwony. Powiedziałam do znajomych, że dużo rzeczy trzeba oddać do domu dziecka. Znajomi już zrobili porządek w szafie i już mieli odłożone rzeczy. Później zaczęłam jeść jakąś potrawę.

Alexandramag

Komentarze: 2

1. czakry • autor: (2013-11-18 22:36:27)

czakry - czerwona- byt, pomarańczowa - seks,- żółty - radość , słońce. żółty - zazdrość. Pora zdjąć dziecinną czapeczkę , kolorową , nie pasującą dorosłej kobiecie . Inni już dawno tej czapeczki się pozbyli i poszli po rozum do głowy.
- przepraszam , jeśli się z tym nie zgadzasz , wcale nie musisz , ot, takie moje szybkie skojarzenia-

[foto]2. Kolory • autor: Alexandramag (2013-11-18 22:41:50)

W tym czasie - sierpniowym, byłam bardzo zapracowana. Być może znowu chciałam poczuć się dzieckiem, żeby zrzucić trochę odpowiedzialności. Te kolory na pewno w tym czasie mogły mnie doenergetyzować:)