Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2014-07-27

Kahuna

Córka i religia

Śniła mi się rozmowa z córką. Dowiedziałem się, że chodzi na lekcje religii w szkole. Zapytałem dlaczego, co się zmieniło. Zaczęła coś kręcić, że chciała zobaczyć, że ją to interesuje. Powiedziałem ok. Jeśli taka jest Twoja decyzja - nic mi do tego. Znam jednak swoją córkę, w jej zachowaniu było coś dziwnego. Nie była sobą. Zapytałem, czy na pewno nikt jej nic nie powiedział, czy to na pewno jest jej wybór. Oczywiście okazało się, że nie. Rozmawiali z nią ludzie (znam ich w realnym świecie) i to oni kazali jej chodzić na religię. Wściekłem się. Przytuliłem córkę i powiedziałem, że nie musi tego robić. Że o tym decydujemy my - jako rodzice - i ona sama.  

Kahuna

Komentarze: 4

[foto]1. Jak to się ma do realu? • autor: Wojciech Jóźwiak (2014-07-27 07:35:45)

Jak to się ma do stosunków w realu? Pytam, ponieważ ten sen nie jest senny. Czyta się go jak realne zdarzenie.

[foto]2. real jest taki sam • autor: Kahuna (2014-07-27 11:00:36)

W realu córka nie chodzi na religię, nie ma chrztu itd itd. Są rzeczywiście w szkole frakcje które nagabują ją co jakiś czas niby niewinnymi pytaniami - a dlaczego Ty nie jesteś na lekcji religii? A jak tak można nie chodzić? 

Są wakacje, tematu rodziców "nawiedzonych" dawno już nie było. A tu proszę, nagle sen. 

[foto]3. Trochę offtopic - do korektorów • autor: Kahuna (2014-07-27 19:52:35)

Stało się i zaczynam przenosić moje sny w całości do Taraki. Sny będą z datami śnienia (czyli od 2008 roku). Nie wiem, jak będą się pokazywać w sekcji SNY. Jeśli jednak powiadomienia będą wysyłane, proszę się nie krępować :-) i poprawiać byki i byczki w moich snach z dawnych lat. 
Dziękuję

[foto]4. Wszystko OK • autor: Wojciech Jóźwiak (2014-07-27 22:38:00)

Drogi Kahuno,
Twoje nowo zapisane, a stare datą sny są umieszczane w spisach zgodnie z ich datą. Gdy ktoś z korektorów się do nich dokopie, to pewnie poprawi. Najprędzej znajdą je Twoi fani :)