Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2016-04-15

Siena

Biały wąż

Byłam z moim mężem w mieszkaniu, które było inne niż te, w którym obecnie mieszkamy. Nieco przykurzone, z małą ilością mebli. W oddzielnej kuchni zauważyliśmy przemykającego białego węża. Byliśmy zaskoczeni i nieco zaniepokojeni. Zamknęliśmy drzwi od kuchni, aby wąż nie przedostał się do innych pomieszczeń i zaczęliśmy się naradzać, co z nim zrobić. Początkowo chcieliśmy go jak najszybciej zgładzić, ale wkrótce zrobiło mi się go żal i kazałam mojemu mężowi wejść do kuchni i go nakarmić. Widziałam przez drzwi, jak mój mąż rzuca mu okruchy (chleba?), a wąż - niczym kura - je wyłapuje. Zauważyłam też, że wąż ma dwie głowy i dwa kołnierze, jak u kobry. Ogólnie robił wrażenie spokojnego i nieszkodliwego gada. Postanowiłam zadzwonić do zoo, aby przysłali kogoś po węża.

Siena

Komentarze: 3

[foto]1. Wąż • autor: Wojciech Jóźwiak (2016-05-08 18:34:40)

Biały wąż w dodatku dwugłowy wygląda jak tajemna energia waszego związku, która objawia się, aby ten związek odnowić.

[foto]2. Droga Sieno/Tallis, wpisz proszę sny... • autor: Wojciech Jóźwiak (2016-05-08 18:37:07)

...Twojej Matki jako osobny wpis (mogą być wszystkie razem), a nie w komentarzach. Skoro je ukrywasz, to nie dziw się, że mało kto je zauważył. Pozdrawiam ----

3. przepraszam :) • autor: (2016-05-08 19:14:19)

po prostu loguje się od paru dni dopiero i jeszcze nie zauważyłam, że te posty są ukryte dla większości :) Nie skojarzyłam także, że mogę robić na tym portalu coś więcej niż wpisywać komentarze :)
Dzięki wielkie :)
poz :)
tal