Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran

Astrologia w historii i przyszłości
krótki kurs n.t. cykli planet w historii i polityce
prowadzi Wojciech Jóźwiak

on-line – pierwsze webinarium 26 czerwca 2019 godz. 19:00
następne w lipcu i sierpniu w środy o tej samej godzinie.

Przedstawię, jak cykle planet – przede wszystkim Plutona, Urana i Saturna – przejawiały się w historii dawniejszej i nowszej, jak wpływały na decyzje polityczne i jak określały ducha czasu poszczególnych epok.

Na webinariach będę omawiać także kosmogramy wybranych i ciekawych wydarzeń, podczas których wyładowywały się lub przełamywały długo-czasowe procesy.

Gdy bierzesz pod uwagę pozycje planet, wtedy pozorny chaos i przypadkowość historii zamienia się w cykliczny porządek przejawiania się planetarnych archetypów.

Znajomość cykli planetarnych i astro-historii daje też – pewien – wgląd w przyszłość.

Obserwowanie planet i ich wpływu na ludzi jest ciekawe szczególnie teraz, kiedy zacieśnia się koniunkcja Saturna i Plutona, jedna z tych, które dzielą historię na wyraźne pokoleniowe epoki.


Webinaria (1-godzinne) będą w środy od 19:00 do 20:00. Będą rejestrowane i później dostępne dla uczestników. Pierwsze spotkanie 26 czerwca 2019, następne przez lipiec i sierpień. Przewiduję 8 takich spotkań, więc niektóre tygodnie będą pominięte, o szczegółach będę informować na bieżąco.

Udział w webinariach wymaga wcześniejszego zarejestrowania się w AstroAkademii.

Odpłatność: pojedyncze webinarium: 25 zł, umowny miesiąc czyli 4 kolejne webinaria: 93 zł, dwa umowne miesiące czyli 8 webinariów czyli całość: 178 zł.

Udział w kursie jednocześnie daje pełny dostęp do zasobów AstroAkademii, czyli do forów dyskusyjnych i ich historii, do bazy danych astro-wydarzeń i horoskopów znanych ludzi, do programów rysujących kosmogramy, efemeryd, progresji i innych narzędzi astrologa.

Aktywni uczestnicy kursu otrzymają dyplomy potwierdzające ich udział.

Zapraszam
Wojciech Jóźwiak