Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran

Astrologia samopoznania

roczny kurs od września 2017 do czerwca 2018

zajęcia on-line raz w tygodniu w środy + forum + kontakt 1:1

prowadzi Wojciech Jóźwiak


Zajęcia są przeznaczone dla każdego miłośnika astrologii niezależnie od stopnia jego/jej znajomości tej dziedziny na początku.

(Dla osób, które będą chciały przypomnieć podstawy astrologii, poprowadzę równoległy sub-kurs doganiający.)

Celem będzie poznanie astrologii na tyle, żeby na tle tej ogólnej wiedzy zobaczyć, poznać i ocenić własny urodzeniowy horoskop (kosmogram), a dzięki niemu własny charakter, zdolności, los i życiową drogę.

(Wiadomo, że im ktoś więcej wie z astrologii, tym lepiej widzi własny horoskop, a także kosmogramy innych osób.)

Będziemy także badać horoskopy osób dobrze nam znanych, czyli rodziny i znajomych, a w razie potrzeby znanych osób publicznych i historycznych.


Co poznamy:

Wszystkie te szczegóły poznasz, jak przejawiają się i działają w życiu i w praktyce – w horoskopie twoim i twoich przyjaciół.


Pracować będziemy w dwóch kanałach:

Wstępne spotkanie (e-spotkanie w Internecie) będzie w środę 6 września 2017, początek zajęć od 13 września. Szczegółowy kalendarz zajęć podam później.

Uczestnicy na forum tworzyć będą zamkniętą, „tajną” grupę, do której nie będą mieć dostępu żadne osoby postronne. Jest to konieczne, ponieważ astrologia porusza nasze sprawy osobiste, które jeśli będziemy chcieli omawiać, to tylko w zaufanym gronie. Z tego samego powodu na forum i na zajęciach on-line będziemy używać pseudonimów, i to raczej takich, pod którymi nie jesteśmy znani gdzie indziej w Internecie.

Cena: 93 zł za 1 umowny miesiąc zawierający 4 cotygodniowe sesje.

Do udziału w kursie zapraszam też Uczestników AstroAkademii Stałych (czyli tzw. u.s.a.) – z nimi zasady udziału w kursie ustalę indywidualnie.

Zgłoszenia przyjmuję już teraz, e-mailem na adres astroakademia@taraka.pl.


Wojciech Jóźwiak