Przejdź do Taraki "dużej" - na szeroki ekran
zdjęcie Autora

2018-09-04

Bosenogi

1838
Sen

Wycieczka, zakwaterowanie w hotelu, sporo ludzi – między innymi mama.

Rozmowa na pomoście z mamą na temat miejsca do zwiedzania. Grupa chciała zwiedzać miejsce związane z tragiczna kogoś śmiercią (nie pamiętam  dokładnie czyje, ale chodziło, że ktoś został umęczony), powiedziałam, że nie mam ochoty z całym szacunkiem do jego cierpienia słuchać opowieści jak doszło do tragedii i trwać w jego bólu, być w tej energii. Zaproponowałam inne miejsce i przekonałam uczestników – był to jakiś wesoły park… Pobiegłam się szykować do pokoju bo wróciłam z jakichś swoich zajęć a wszyscy byli już gotowi do drogi i byli w autokarze.  

Biegnę do pokoju, jadę windą, kod do pokoju 1838 – wyraźnie widzę cyfry… Pakuję pośpiesznie walizkę, najpotrzebniejsze rzeczy…

Rano była zszokowana wyrazistością cyfr i zaczęłam mieć wątpliwości czy było to 1838 czy 1848… chodzi o 8 wiem…

Ponadto wieczorem rozważałam uczestnictwo w warsztatach u kobiety, która niedawno pochowała syna – czy to była odpowiedź? Co znaczą cyfry? Fakt, obecności 8 jest bardzo widoczny, pająków. Plotę sieć swoją życia, będę robić to co chcę i będę szczęśliwa – wiem to – dziękuję za te znaki choć nie do końca wiem co znaczą ☺, czuję.

I ciekawe że nie był to nr pokoju a kod do niego ;)

Bosenogi

Komentarzy nie ma.